Volfo Mesingo pranašystės 2021 m.

Garsusis pranašas ir iliuzionistas Volfas Mesingas gimė Lenkijoje 1899 m. rugsėjo 10 d., tačiau daugelį metų gyveno Sovietų Sąjungoje, kuri buvo jo antrieji namai.

V. Mesingas įėjo į istoriją savo unikalios dovanos dėka – visos jo pranašystės pildėsi. Jis įvardino tikslią Antrojo pasaulinio karo pabaigos datą, pranešė apie gresiantį pavojų Vasilijui Stalinui ir to dėka išgelbėjo jį nuo mirties. Jis nurodė tikslią Josifo Stalino mirties datą. Jis taip pat žinojo, kada mirs. Štai kodėl, 1974 m. išvykdamas operuotis, jis iš anksto atsisveikino su artimaisiais, suvokdamas, kad negrįš iš ligoninės.

Iki mūsų laikų atėjo daug Volfo Mesingo pranašysčių. Kai kurios iš jų susijusios su ateinančiais 2021 metais. Jis numatė, kad 2020–2021 m. pasaulyje išplis pavojinga infekcija. Tai turės įtakos žmonių sveikatai ir gerovei. Nukentės ir įvairių pasaulio šalių ekonomika. Volfas Mesingas prognozavo, kad infekcija palaipsniui nuslūgs per 2021 m. ir išplitimas baigsis.

Kai jis apie tai kalbėjo, nebuvo aišku, apie ką kalbama. Šiandien akivaizdu, kad jis numatė koronaviruso atsiradimą. Džiugina, kad jo plitimas bus sustabdytas 2021 m. ir, pasak jo pranašystės, šis laikotarpis bus koronaviruso plitimo pabaiga. Taigi mes visi turime išgyventi kitais metais – stengtis nesusirgti, o jei tai atsitiks, tai kuo lengviau atlaikyti koronavirusą ir išsigydyti. Tai rimtas išbandymas visam pasauliui, bet V. Mesingas nieko nesakė apie tai, kad planetos žmonės išmirs kaip dinozaurai. Taigi turime šansą sulaukti laimingos ateities.

Pasak V. Mesingo, Rusijoje 2020–2021 m. atsiras galingas pranašas, regėtojas ir pranašautojas, galintis žinoti ateitį. Jis sukurs savo mokymą, kuris sparčiai plis visame pasaulyje. Šis mokymas turėtų suvienyti visą žmoniją. Rusijos pranašo dėka Rusijoje bus sukurta nauja pasaulio tvarka, kurioje nebus vietos karams, korupcijai, konfliktams ir kovoms dėl valdžios.

Ateis bendros gerovės era. Aiškiausiai tai pasireiks Rusijos Federacijos teritorijoje. Šioje šalyje žmonės gyvens geriausiai. Rusija taps saugiausia, patogiausia, stabiliausia, turtinga ir perspektyviausia šalimi. Daug žmonių norės persikelti į ją ir jie tai padarys.

V. Mesingas numatė, kad 2021 m., kaip ir visas XXI amžius, bus nepalankūs Jungtinėms Amerikos Valstijoms. Amerika ir toliau vis labiau neteks savo pozicijų geopolitinėje erdvėje. Jos ekonomika vis labiau kris. Šalis nukentės dėl vidinės nesantaikos ir problemų. Iki XXI a. antrosios pusės Jungtinės Amerikos Valstijos taps labai silpna valstybe, į kurią niekas rimtai nežiūrės ir neatsižvelgs.

Pasak pranašo, 2021 m. sunkūs laikai laukia visos Europos. Ji ir toliau kris į geopolitinį dugną, nes negalės laiku atsisakyti įpročio, vedamo Jungtinių Amerikos Valstijų. Europos valstybės kitais metais neteks savo pozicijų tiek politikoje, tiek ekonomikoje. Taip pat ir visame XXI amžiuje. Europos likimas – tapti silpna ir priklausoma.

V. Mesingas prognozavo didelį Kinijos, Japonijos ir Pietų Korėjos konfliktą, kuris prasidės 2021 m. ir tęsis gana ilgą laiką. Jis gali baigtis šių šalių karu. Rusija veiks kaip taikdarė ir padės atnešti tvarką į šią pasaulio dalį. Rusijos dėka konfliktas bus užgesintas ir bus išvengta Trečiojo pasaulinio karo.

Volfo Mesingo žodžių paisė labai įtakingi žmonės. Šiandien būtina įsiklausyti ir mums. Jo pranašystės visada išsipildydavo. Bet kuriuo atveju reikėtų suprasti, kad kitus metus mums dar reikia kantriai išgyventi, nors V. Mesingas ir prognozavo infekcijos plitimo pabaigą 2021 metais. Atsakingai reikia rūpintis savo sveikata: dėvėti kaukes, pirštines, laikytis socialinio atstumo, vartoti vitaminus, mankštintis. Gyvenimas bus geresnis. Koronavirusas atsitrauks. Reikia tikėti tuo, kas geriausia.