Suteikiamos paslaugos:
- regėjimo stiprinimas
- žmogaus sveikatos portreto sudarymas
- organizmo valymas
- organizmo atjauninimas (natūralių uogų ir vaistažolių naudojimas, vandens procedūros)
- kvėpavimo korekcijos metodai
- energoterapija
- manualinė terapija (stuburo korekcija)
- hirudoterapija (dėlių panaudojimas)
- fitoterapija (vaistažolių panaudojimas)
- psichologija ir psichoterapija (nervų sistemos atstatimas)
- relaksacija ir poilsis
Regėjimo gerinimas
Regėjimas be akinių.
Siūlomi regėjimo gerinimo būdai yra paremti unikaliais išbandytais metodais, kurie suteikia žmogui didinti savo regėjimo galimybes. Regėjimo gerinimą veikia ne tik naudojami pratimai, bet ir gautos sistemos efektyvumas. Regėjimo gerinimo būdas sustiprėja lygiagrečiai naudojant psichoterapeutinius metodus. Kai kurie stebėjimai parodė, jog papildomai taikant psichoterapeutinius metodus regėjimo atstatymas pagreitėja net 8-10 kartų.
Tai universalus metodas, nes jis naudojamas ir siekiant atsikratyti žalingų įpročių (alkoholizmas, rūkymas), ir siekiant numesti svorio, ir bendrai atstatant sveikatą. Siūlomas kursas padeda atstatyti bendrą sveikatos būklę ir regėjimą.
Žmogaus sveikatos portreto sudarymas
Kiekvienas žmogus yra asmenybė kuri turi savo papročius ir įpročius. Gimsta su savo genetika, kultūra, ir savo socialiniuose sluoksnėsią. Bet ne kiekvienas žmogus žino savo prigimti arba nesupranta kas su juo viksta juo gyvenime. Kiekviena karta susiduria su sveikatos arba gyvenimo įvykių problemomis. Galima jam padėti sudarius juo asmenybes fenotipologinį ir sveikatos portretą. Tai gali atlikti mūsų specialistai.
Organizmo valymas
Pasninkavimas – tai kūno gydymas, operacija be skalpelio, mikrochirurgija. Tai pats seniausias, paprasčiausias ir žinomas metodas – badavimas/pasninkavimas vartojant vaistines žoleles. Jis pašalina kūno negalavimo priežastis, stiprina organizmą. Badavimas/pasninkavimas, atliekamas proto ribose, netrikdo procesų organizme, išgydo daugelį ligų arba žymiai pagerina sveikatą .
Šis procesas veikia kiekvieną ląstelę ir žmogaus psichiką. Tai galingas stimulas didinantis organizmo atsparumą ir tuo pačiu suteikia organizmo atstatymo galimybę. Pagal tradicinę mediciną, tinkama dieta leidžia pasiekti neįtikėtinų sveikatos rezultatų, kartais prilyginama stebuklui.
Badaujant/pasninkaujant vyksta gilūs organizmo valymo procesai nuo toksinų, druskų, prisikaupiančių per daugelį metų. Alkoholis, rūkymas, narkotikai, neteisingas maitinimasis, stresas, mažas fizinis aktyvumas – visų ligų šaltiniai. Pasninkavimas suteikia organizmui biologinį ir fiziologinį kūno atjauninimą net 10-15 metų, taip pat smarkiai krenta kūno svoris (apie 1 kg per dieną), priklausomai nuo organizmo būklės ir užterštumo.
Kaip viso to rezultatą mes turime gražią odą, gerą nuotaiką ir svarbiausia – sveikatą.
Organizmo atjauninimas
Gamtos atradimai pasipriešina organizmui būtinų rūgščių naikinimui.
Vyno terapija – unikalus gydymas naudojant vynuogių sultis, vynuogienojus (vynuogių lapus, vynuogių sėklas, vynuogių uogų luobeles). Vynuogėse yra daug įvairių angliavandenių, vitaminų, mikroelementų ir amino rūgščių.
1994 m. buvo įrodyta, kad vynuogių sėklų sudėtyje yra daugybė veikliųjų medžiagų, polifenolų, kurie turi unikalią galimybę „surišti“ laisvuosius radikalus, susidariusius organizme veikiant saulės šviesai, cigarečių dūmams, stresui ir oro taršai. Kaip jau yra žinoma, laisvieji radikalai yra senėjimo, piktybinių auglių ir širdies kraujagyslių ligų atsiradimo priežastis.
Pagrindiniai vyno terapijos metodai yra kompresai ir vonios su smulkintomis vynuogių uogų luobelėmis, vynuogių tirščiais ir vynuogių sėklų aliejumi. Vynuogių sėklos turi ir gydomųjų savybių: stiprina kraujagysles ir aktyvina kraujotaką, apsaugo kolageno ir elastino skaidules, neleidžia suirti hialurono ir gliukorono rūgštims. Gydomoji vyno terapija atliekama įvyniojimais, masažais. Palankų poveikį organizmui daro vynuogių dieta.
Taikant vyno terapijos kursą yra išvaloma oda ir keliamas jos tonusas, valoma ir normalizuojama vidaus organų veikla, gerinamas imunitetas.
Vyno terapija šiandien – vienas iš labiausiai madingų ir malonių būdų pagerinti sveikatą, savijautą ir nuotaiką. Procedūros, naudojant vynuogienojų dalis yra gana naujas reiškinys.
Vyno terapija padeda esant tokioms problemoms: stresas, nemiga, antsvoris, toksinai, celiulitas, kraujotakos sutrikimai, amžiniai odos pažeidimai , odos avitaminozė, artritiniai ir reumatiniai skausmai, žarnyno problemos.
Kvėpavimo korekcijos metodai
Kvėpuokite teisingai.
Kvėpavimo metodo esmė – aprūpinti deguoniu visas organizmo ląsteles, taip pat ląstelių mitochondrijas ir išvesti angliarūgštę. Ore, kuriuo mes kvėpuojame, yra 21 procentas deguonies, 79 procentai azoto ir tik 0,03 procento anglies dioksido. Nedaugelis žmonių žino, kad anglies dioksidas yra svarbus mums, nes jis padeda deguoniui patekti iš plaučių į kraują. Tai vadinama Boro efektu.
Kad deguonis patektų į ląsteles, žmogaus kūnui reikalingas koncentratas 6-7% anglies dioksido. Problema yra ta, kad oras turi tik 0,03% anglies dioksido. Todėl labai svarbų vaidmenį atlieka plaučių alveolės (labai primityviai aiškinant, tai – tokie „burbuliukai“ plaučiuose, apraizgyti kapiliariniu tinklu). Per alveolių sieneles (žmogaus plaučiuose jų yra daugiau nei 700 milijonų) vyksta dujų apykaita, kurioje yra CO2.
Rusijos mokslininkas, profesorius Konstantinas Buteiko, ištyręs keturiasdešimt pacientų, sergančių astma, visuose aptiko žymų anglies dvideginio sumažėjimą. To priežastimi jis laikė per daug dažną kvėpavimą plaučiuose, o ne kvėpavimą pilnais plaučiais. Kad padėtų sergančiajam, jis sukūrė paviršinį kvėpavimą arba kvėpavimą diafragma metodą.
Esant paviršiniam kvėpavimui, organizme kaupiasi anglies dioksidas – „pagaminama“ daugiau deguonies, kuris patenka kartu su krauju į audinius ir ląsteles.
Naudojant šį metodą galima išgydyti tokias ligas kaip, pavyzdžiui: hipertenzija, astma, širdies ligos, aterosklerozė, alergija, bronchitas, depresija, osteoporozę ir daugelį kitų.
Energoterapija
Sureguliuoti savo energetiką.
Bioterapija ir magnetinė terapija – tai senovės gydymo terapiniai metodai, kuriuos jau naudoja ir kinai, indai, persai, egiptiečiai, graikai ir romėnai. Abu metodai yra tarpusavyje susiję, tačiau pati bioterapijos taisyklė kyla iš žmogaus – gydytojo, o magnetinei terapijai naudojami elektromagnetiniai impulsai, stiprinantys torsinius ir leptoninius laukus.
Manualinė terapija (stuburo korekcija)
Manualinė terapija kaip medicinos forma, atsirado visai neseniai. Nors praktika manualinės terapijos pradėjo ryškėti jau senovėje. Šiuolaikinėje medicinoje, manualinė terapija pagrinde užsiima stuburo, sąnarių, slankstelius, sausgyslių, problemomis, o taip pat minkštųjų audinių judėjimo problemomis, pavyzdžiui vidaus organų sutrikimų. Tiriamos priežastis ir pasekmes netinkamo funkcionavimo šių žmogaus organizmo dalių.
Ypač svarbūs manualinės terapijos panaudojimas yra išgydyti įvairius stuburo diskomfortus: ištaisyti laikysena ir atlikti tarpslankstelinių diskų korekcija. Sutrikimas tarpslankstelinių diskų gali atnešti daug problemų, nes diskų išėjimas sukelia nervų ir nugaros smegenų šaknelių užspaudimą. Užspaudimas gali pasireikšti kaip nugaros skausmas, raumenų ir raiščių įtampa, patologini pakitimai visuose organuose. Šiuo atveju, manualinė terapija siekia surasti slankstelių ar diskų poslinki ir užfiksuoja į natūralia padėtį. Naudojant metodus, kuriais siekiama atitolinti vienas nuo kito sąnarius padės pagerinti kraujotaką šioje vietoje, kas neabejotinai turės teigiamos įtakos greitai ir kokybiškai atstatyti sužeistus sąnario audinius.
Hirudoterapija
Medicininė dėlė yra „vienkartinis instrumentas” ir naudojama tik vienintelį kartą.
Tai gydymas dėlėmis, naudojama medicinos praktikoje daugiau kaip 3 tūkstančiai metų. Avicena gydymą dėlėmis aprašė savo veikaluose. Hipokratas ir Galenas plačiai naudojo jas savo praktikoje.
Pats svarbiausias gydymo ypatumas, kad dėlių seilių liaukos turi tam tikro ypatingo komponento, kuris vadinasi hirudinu. Tai biologiškai aktyvi medžiaga, kurios šiuolaikinei biochemijai nepavyko susintetinti. Hirudinas ištirpina trombus ir suskystina viso organizmo kraują. Mūsų klinikoje naudojama dar viena priemonė: dėlės dedamos ant biologiškai aktyvių taškų, kurie padeda atgauti energetinę pusiausvyrą (refleksoterapija).
Gydomasis efektas: suaktyvėja kraujo mikrocirkuliacija, pagerėja audinių aprūpinimas deguonimi ir maistingomis medžiagomis, ištirpinami kraujo trombai ir nebesusidaro nauji, sustiprėja imunitetas, atkuriamas biolaukas, sumažėja uždegimas, išvalomas kraujas nuo toksinų.
Fitoterapija
Natūrali gamtą.
Fitoterapija, arba vaistažolių medicina – tai gydymas augalų dalimis: lapais, žiedais, sėklomis, žieve, šaknimis. Tai seniausias pasaulyje žinomas gydymo būdas. Nors augaliniai vaistai negali būti vienintelis pasirinkimas gydant sunkias ūmines ligas, tačiau jie gali būti vartojami kaip pagalbinė priemonė kartu su cheminiais vaistais, taip pat ilgalaikiam lėtinių ligų gydymui ir lengviems kasdieniniams negalavimams lengvinti bei organizmo stiprinimui ir ligų profilaktikai.
Augaliniai vaistai, palyginti su cheminiais, veikia iš lėto, tačiau žymiai rečiau sukelia pašalinius poveikius, dauguma jų yra saugūs vartojant ilgą laiką.
Šiuolaikinėje medicinoje vaistažolės yra naudojamos daugelio vaistų formų pavidalu. Tai susmulkintų džiovintų augalo dalių arbatos, spiritinės ištraukos, tabletės, kapsulės, augalų sultys, eteriniai aliejai, sirupai, tepalai ir kt.
Psichologija ir psichoterapija
Nervų sistemos ir psichikos atstatimas.
Psichologinio konsultavimo tikslas – padėti žmonėms išsiaiškinti, suprasti bei spręsti asmeninius arba tarpasmeninius su psichologine savijauta ar elgesiu susijusius sunkumus. Psichologinės konsultacijos metu galima padėti atpažinti ir keisti negatyvų ar nelogišką mąstymą, suformuoti teigiamą požiūrį į save bei išorinį pasaulį, įveikti beviltiškumo ir bejėgiškumo jausmą, jaustis atsakingu ir kontroliuojančiu savo veiksmus, sugrąžinti gebėjimą jausti malonumą, surasti kasdienių problemų sprendimus, atrasti stipriąsias savo puses ir pasinaudoti jomis įvairiose gyvenimo srityse, įveikti stresą, potrauminius išgyvenimus, spręsti tarpasmeninius konfliktus. Kiekvienas psichologas yra įsipareigojęs laikytis psichologo profesinės etikos nuostatų, kurios garantuoja informacijos apie Jūsų kreipimąsi bei informacijos, pateikiamos konsultacijų metu konfidencialumą.
Psichoterapija – tai gydymo metodas, kuris sudaro galimybę pačiam žmogui atrasti elgesio, minčių, jausmų priežastis ir resursus asmeniniams pokyčiams, bei – gerai jaustis. Bendravimo metu galima greitai nustatyti būdą, kaip žmogus galėtų padėti pats sau. Atviro pokalbio metu įmanoma atkurti savo gyvenimo pilną vaizdą, pamatyti savo minčių, jausmų ir poelgių visumą, o suvokę juos, galima visa tai išgyventi saugiai ir panaudoti savo resursus geresnei savijautai pasiekti. Visi žmogaus išgyvenimai yra turtas, o psichoterapijos užduotis – skausmingus žmogaus išgyvenimus transformuoti į pozityvią energiją – tas emocijas, kurias jis galėtų panaudoti savo gyvenime, kad daugiau pasiektų, geriau jaustųsi.
Relaksacija ir poilsis
Sveikatos pagrindai.
Egzistuoja biopsichosocialinė žmogaus vienybė ir todėl nereikia atskirti savo psichikos būklės nuo fizinio pasaulio. Šiuolaikinė civilizacija ir kasdieninis gyvenimas nuolat sukuria daug stresinių situacijų, kurios sukelia psichinę įtampą ir nepageidaujamų reiškinių ir tarp kitų fiziologinių grupių, tokiu kaip: raumenų įtampą ir organų sutrikimus. Viso to rezultatas – daugelis iš mūsų susiduria su galvos, kaklo, pečių, nugaros skausmais, dažnai lydi nemiga, jaučiamas nerimas, nervinė įtampa. Jei mes jų nespręsime kasdien tai susidursime su įvairiausiais susirgimais.
Siekiant išsklaidyti psichinę įtampą, mūsų sveikatingumo kompleksas taiko daug veiksmingų relaksacijos atsipalaidavimo metodų, kurie sumažina raumenų įtampą ir padeda sutvarkyti kitus sutrikimus organizme. Poilsiauti reikėtų ne mažiau kaip 1 val. per dieną. Rezultatas matomas iš karto.