Sveikatos galerija

Vaizdo įrašai

Atsiliepimai

Adelė K. 

Jaučiau galvoje skausmą, kraujo spaudimas, silpnumą, nervų įtampą, žarnyne skausmą, ginekologiniai susirgimai. Galvoje skausmas sumažėjo, spaudimo nėra, nervų sistema sustiprėjo, pilvo srityje skausmai sumažėjo.

Albina R.

Jaučiau silpnumą, nervų įtampą, virškinimo trakto negalavimus, baimę, problemas stubure.

Albina R.

Buvo nemalonūs pojūčiai ir skaudėjo apatinę pilvo dalį, žarnyną ir išeinamąją žarną, maudė šonus iš priekio, po krūtine. Dar anksčiau maudėjo kairį šoną ir pečių pusės. Kankino nerimas ir baimė, galop nuotaika pablogėjo, sunki galva ir sunkios kojos, praradau norą bendrauti, ką nors dirbti, dažnas reiškinys nemiga.
Seansų metu dalis nemalonių pojūčių sumažėjo, skausmai sumažėjo, šiek tiek pakilo nuotaika.
Bendradarbiaudama pasipildžiau žinių, dėkoju už visas Jūsų pastangas sustiprinti mano sveikatą ir pažinti gyvenimo tiesas.
Dar kartą už viską nuoširdus ačiū Jums gerb. Jurijau ir šv. Viešpačiui Dievui.

Albina V.

Apsilankiusi pas Jūs, ir pabendravusi truputį, kitaip ėmiau žvelgti į gyvenimą. Anksčiau skaudėdavo stuburą, galvą. Po penkių apsilankymų išeinu sveika ir laiminga.

Aldona K.

Atėjau su sprando skausmais, stuburo ostochonokoze, skausmai išnyko. Gimdos kaklelio displazija 2 laipsnio, skausmai išnyko, o kaip bus toliau, kaip Dievas duos… Labai ačiū.

Algis Č.

Kai kreipiausi pas gydytoją, man stipriai skaudėjo viršutinę stuburo dalį, dešinę ranką. Atlikus šešias procedūras beveik praėjo skaudėti stuburą ir stipriai sumažėjo rankos skausmai. Taip pat pajutau daug geresnę viso kūno savijautą.

Algis S.

Aš labai Jūms dėkoju motinos vardu už suteiktą jai pagalbą. Aš ir pats daug supratau šiame užsiėmime.
Linkiu Jūms sveikatos, laimės ir daug daug džiaugsmo.