Apie mus

Apie mus 1Lietuvos liaudies medicinos asociacija įsteigta 2003 m. balandžio mėnesį.

Tai pagal Lietuvos Respublikos įstatymus oficialiai įregistruota visuomeninė organizacija, turinti savo įstatus, principus, uždavinius ir tikslus. Asociacijos prezidentas – Aleksas Vienažindys.

Asociacijos tikslas – taikyti liaudies ir tradicinę mediciną, organizuoti sveikatingumo grupes, puoselėti žolininkystę, kitų naudingų kultūrų auginimą ir naudojimą, taip pat tyrinėti metafizinius reiškinius, organizuoti įvairaus pobūdžio mokymus ir poilsį, laisvalaikio praleidimą ir kitus renginius.

Asociacija palaiko ryšius su įvairiomis Europos, Rytų ir kitų valstybių mokslo organizacijomis, dalyvauja tarptautinėse tradicinių ir netradicinių mokslų konferencijose.

Liaudies medicinos asociacijos nariai taiko tradicinius ir netradicinius gydymo metodus: fitoterapiją, Tibeto mediciną, tradicinę kinų mediciną, manualinę terapiją, kineziterapiją, akupunktūrą, akupresūrą, girudoterapiją, molio terapiją, psichologiją, psichoplastiką, meno terapiją, šviesos terapiją, kvėpavimo ir regėjimo terapijas ir kt.

Mes bendradarbiaujame ir pasiruošę bendradarbiauti su tradicinės ir netradicinės medicinos, mokslo įstaigomis ir visuomeninėmis organizacijomis.