SEPTYNIŲ MILŽINŲ IR AŠTUONIŲ VĖJŲ SLĖNIS

20170505_175236Mes visada judame link to paties, mes visi ieškome to paties, tik kartais kalbame skirtingomis kalbomis ir ne iki galo pasitikime žmonijos daugiau ar mažiau patikrintais keliais“ L. Donskis.

Šių dienų didžiausia problema – skubėjimas: kai mes sėdime, mes jau stojamės, kai stojamės, mes jau einame, kai einame, mes jau bėgam. Mintimis esame vienu žingsniu toliau negu tikrovėje. Jeigu mes nuolatos lekiam, tai tiesiog nesam. Žmogaus tobulėjimo kelias nėra lengvas, bet siekti tikslo verta.

Vienas garsiausių šių dienų akmenų tyrinėtojų Robertas Simmonsas yra pasakęs: „Žmonės myli akmenis ir šis jausmas yra abipusis. <…> Man visų akmenų ir žmonių Motina yra Sofija – senovės išminties deivė, pasaulio siela. <…> Kadangi ji yra Žemės deivė, akmenys – jos angelai, o mes galime prisijungti prie šios jų partnerystės. Šis prisijungimas yra transformuojantis, keliantis pagarbą ir smagus.“

SEPTYNIŲ MILŽINŲ IR AŠTUONIŲ VĖJŲ SLĖNIS:

  • pirmiausiai yra didingą įspūdį sukeliantis VAIZDAS.
    Tai – tikslingai žmogaus sukurta įstabi kompozicija iš septynių milžiniškų akmenų, atrinktų ir suvežtų iš skirtingų gamtos kampelių, ir monolitinio kvarcito.

Septyni milžinai – tai milijoną metų žemės gelmėse tūnoję akmenys, kurių kiekvieno svoris virš 40 tonų, atrinkti ir atvežti į Lietuvos Dzūkijos miškų ir oro ramybės oazę. Septynių gražuolių kompaniją vainikuoja viduryje stovintis mineralinės kilmės akmuo – žaliojo kvarcito įspūdingas monolitas.

  • ne tik įspūdingą vaizdą turinti gamtos ir žmogaus sukurta kompozicija, bet ir suteikianti neapsakomą POJŪTĮ ir paslaptingą POVEIKĮ.
    Tai – kūno, proto ir emocijų ramybės pojūtį suteikianti akmenų ir tarp jų sklendžiančio vėjo kombinacija, kuri turi poveikį žmogaus sveikatai, minčių srautui ir emocinei būsenai.

Šis slėnis – puiki naujus darbus ir idėjas stimuliuojanti vieta, tam tikras energijos šaltinis, kylantis tiesiai iš gamtos ir jos kūrinių, žmogui.

20170505_174819Nuo senų laikų manoma, kad žaliasis kvarcitas, kuris yra šios akmenų ir aplinkinės gamtos kompozicijos epicentras, pasižymi ypatingomis savybėmis, tokiomis kaip:

stimuliuoja imuninę ir endokrininę sistemas; 

eliminuoja neigiamą energiją, teigiamai veikia žmogaus nervų sistemą, suteikia ramybę ir pasitenkinimą; 

atnaujina žmogaus organizmą ir normalizuoja jo veiklą; 

didina atsparumą stresui.

Septynių milžinų ir aštuonių vėjų slėnis padės Jums sustoti, įkvėpti gaivaus oro gūsį, pajusti Žemės nejudančių akmeninių kūnų virpesius – pasimėgauti nemąstomos dabarties akimirka. Jei mes nuolatos tik skubame, tai fragmentiškai prabėgame pro nepakartojamas gyvenimo akimirkas – taip galime prarasti sąlytį net su artimais žmonėmis. Septynių milžinų draugija, gaivus vėjas ir miškų aplinka sugrąžins Jus į gyvenimo dabartį ir suteiks energijos tolimesnėms darbams.

Atvažiuokite į septynių milžinų ir aštuonių vėjų slėnį ir įsitikinkite patys, kokį vaizdą, pojūtį ir poveikį jis suteikia Jums.

20170505_174214-1