PASTEBĖJIMAI

 1. foto 2Neverta žmonėms dalinti gėrio, jei jie to neprašo. Jums tai brangiai kainuos. Geriausia, ką galima padaryti, – tai padėti gėrį matomoje vietoje ir tyliai nueiti. Kam reikia tas ir pasiims.
 2. Gyvenime būtinai turi būti pauzės, kai jūs nieko neveikiate, tai tiesiog sėdite sau ir žvelgiate į Pasaulį, o Pasaulis žvelgia į Jus.
 3. Kai bet kokiuose santykiuose susiklosto konfliktinė situacija, iš karto vienas kitam užduokite klausimą: „Ar tu nori būti Teisus  ar laimingas“.
 4. Kiekvienas norėtų gražios rožės, gražios nakties, gero draugo. Svarbu mokėti mylėti rožę su visais jos spygliais, naktį su jos paslaptingumu, draugą su visomis jo problemomis.
 5. Neįmanoma prarasti to, ko nėra. Neįmanoma sugriauti to, kas nepastatyta. Galima tik išsklaidyti iliuziją to, kas atrodo realu.
 6. Jei nemokate džiaugtis karštos arbatos puodeliu, tai jūsų džiaugsmas bus neilgas, net jei rytoj Dievas jums padovanos namą. Džiaugsmas ir dėkingumas priklauso ne nuo dovanos dydžio, o nuo gebėjimo džiaugtis ir dėkoti.
 7. Visata žino, kaip bus geriau. Anksčiau ar vėliau ji mus suves su reikalingais žmonėmis ir išskirs su nereikalingais.
 8. Dauguma konfliktų tarp žmonių įvyksta dėl vienos paprastos priežasties. Mes daug fantazuojame apie tai, kad gerai suprantame vienas kitą ir mažai kalbamės  tam, kad iš tikro vienas kitą suprastume.
 9. Prieš ką nors smerkdamas, paimk jo batus ir nueik jo kelią, paragauk jo ašarų, pajausk jo skausmą. Atsitrenk į kiekvieną akmenį, ant kurio jis suklupo…Ir tik tada sakyk, kad žinai, kaip teisingai gyventi.
 10. Ašaros gyvenimo upė, praplaunanti žaizdas ir nunešanti skausmą. Pajusk liūdesį ir širdis atsivers meilei. Jei leisi gyvenimo upei laisvai tekėti per tavo gyvenimą, džiaugsmas ateis neišvengiamai.
 11. Yra priežastis, dėl kurios tu pasirinkai tai, kas dabar vyksta. Laikykis. Pereik per tai, greitai tu suprasi tą priežastį.
 12. Kai pradedame iš tikrųjų mylėti save, automatiškai dingsta noras kritikuoti kitus žmones ir įsižeisti. Dingsta tendencija priskirti sau svetimą negatyvą, pašalinis emocinis purvas tiesiog prie mūsų nebelimpa. Kiekvienas atsako už savo pasaulį.
 13. Bet kokie santykiai – tai bendras augimas arba bendra degradacija. Jei vienas eina pirmyn, o kitas stovi vietoje – žmonės išsiskiria. Tai įstatymas.
 14. Jei rasite žmogų, su kuriuo galėsite jaustis taip pat laisvai, kaip būdami vieni, tai branginkite jį kaip orą.
 15. Vienas iš svarbiausių laimės ir harmonijos požymių – tai visiškas poreikio ir noro kam nors kažką įrodyti nebuvimas.
 16. Kai atrodo, kad gyvenime viskas griūna, pradėkite galvoti apie tai, ką statysite atsilaisvintoje vietoje.
 17. Geriausia, ką du žmonės gali padaryti vienas kitam – tai atsargiai, rūpestingai, supratingai saugoti kito ramybę. Ir dalintis ja, jei prašo, ir neliesti, jei nereikia. Bet tuo pačiu niekad nenueiti „už horizonto“ ir niekada nepalikti vieno.

Autorius nenurodytasfoto 3