Šventos Kalėdos ir Naujieji Baltojo Metalinio Jaučio 2021 metai

Artėja Šventos Kalėdos ir Naujieji 2021 metai, kurių laukti liko ne taip jau ir ilgai. Daugelį žmonių pradeda dominti tradiciniai ir svarbiausi prieššventiniai klausimai. Kieno metai, kokio gyvūno pagal Rytų kalendorių? Koks yra 2021 metų simbolis pagal kinų horoskopą? Kokia yra svarbiausia ateinančių metų spalva? Kaip švęsti Naujuosius 2021 metus? Ką atneš 2021 metai?

Į šiuos klausimus atsako Lietuvos liaudies medicinos asociacijos prezidentas Aleksas Vienažindys.

Pirmiausia skaitytojams noriu pranešti apie svarbiausią ateinančių metų įvykį. 2021 metų pabaigoje sergamumas COVID-19 sumažės ir liga bus nugalėta. Man, kaip ir daugeliui, tai yra svarbiausias 2021 metų įvykis.

Naujieji 2021 metai ateina po Baltojo Metalinio Jaučio ženklu. Tai yra antrasis ženklas Rytų ženklų sąraše po Žiurkės. Nors, iš tiesų, Jautis turėtų būti pirmas, tačiau dėl savo tiesmukiškumo ir sąžiningumo Jautis prarado lyderio pozicijas užleisdamas jas gudriai ir apsukriai Žiurkei.

Pasak senovės legendos, pas Budą atvyko dvylika gyvūnų, iš kurių pirmasis buvo būtent jautis, tačiau jį aplenkė vikri žiurkė, už ką ir buvo Budos apdovanota – ji tapo pirmąja iš visų šventų gyvūnų, gavusių valdžią pasaulyje visiems metams.

Skirtingai nuo tradicinių europietiškų Naujųjų metų, kuriuos švenčiame sausio 1-ąją, Baltojo Metalinio Jaučio metai ateis daug vėliau.

Kinų Naujųjų metų pradžia pagal Mėnulio kalendorių patenka į antrąją jaunatį po žiemos saulėgrįžos.

Tai reiškia, kad kinų Naujieji 2021 metai po Baltojo Metalinio Jaučio ženklu ateis 2021 m. vasario 12 d. 21.05 val.

Jautis Rytuose yra konservatyvumo, taupumo ir teisingumo simbolis. Pagal savo prigimtį tai darbštus, tikslo siekiantis ir ramus gyvūnas, kurį sunku numušti nuo numatyto kurso.

Nelengva išmušti iš pusiausvyros Jautį, bet jei taip atsitiko, tai skriaudikui bus labai sunku – įniršęs Jautis yra baisus, todėl neturėtumėte su juo ginčytis, o juo labiau – supykdyti.

Jautis teisingai laikomas puikiu šeimos žmogumi, kuris nuolat rūpinasi mylimaisiais ir artimaisiais. Tai tradicijų sekėjas, vertinantis nusistovėjusį gyvenimo būdą ir vargu ar sutinkantis su naujovėmis.

Jautis yra valdinga natūra. Jis yra neabejotinas namų ir šeimos šeimininkas. Už jo kaip už akmeninės sienos, tačiau nederėtų jam paprieštarauti ar ką nors padaryti savaip  – jis to nepakęs.

Taip pat Jautis išsiskiria pavydėtinu atkaklumu, besiribojančiu su užsispyrimu, jį sunku kažkuo įtikinti. Jis konservatyvus ir nepakantus kitų nuomonėms, autoritariškas. Be to, 2021 m. galinga metalo stichija žymiai pagerins šią kokybę.

Daugelis mano, kad Jautis yra nuobodus ir niūrus. Iš pirmo žvilgsnio taip iš tikrųjų ir yra, tačiau, artimiau susipažinus, atsiskleidžia įdomios ir labai intelektualios žmonių, gimusių po šiuo ženklu, savybės.

Ką Jaučio metai atneš į mūsų gyvenimą

Priešingai nei įtempti ir įvykių gausūs Žiurkės metai, 2021 metai žada būti ramesni, stabilesni, apskaičiuoti. Tikslo siekiantis ir šaltas Jaučio išskaičiavimas padės sustabdyti Žiurkės sukeltas netvarkas ir išvalyti erdvę naujam gyvenimui.

Jaučio metai yra puikus laikas vaisingam darbui daugelyje sričių ir derlingas laikotarpis uždirbti pinigų: darbštūs žmonės bus apdovanoti metų simboliu už jų tikrąją vertę.

Taip pat tinkamas metas kurti šeimą, pasistatyti namą, pradėti verslą, ypač susijusį su žeme. Jaučio metais atliktos investicijos bus naudingos ir pelningos.

Jaučio metais gimę žmonės daugiausia perima metų simbolio savybes: jie apdovanoti puikia sveikata, tikslo siekimu ir nebijo gyvenimo sunkumų.

Švenčiant Naujųjų 2021 metų sutikimą, geriau puoštis mėgstamomis šio gyvūno spalvomis: balta, juoda, sidabrine, mėlyna su harmoningai parinktais metaliniais papuošalais.

Bet jokiu būdu negalima rinktis raudonos spalvos, jei nenorite sugadinti šventes – tai Jaučiui agresijos simbolis.