Paslaptinga telegonijos teorija

telegonija 1

LLMA prezidentas Aleksas Vienažindys

Telegonija – neišaiškinta žmogaus organizmo paslaptis.

Telegonija – tai tikėtinas ankstesnio poravimosi poveikis kito poravimosi palikuonims. Iš karto pabrėšime, kad tai ne mokslas, tai geriausiu atveju biologinis įstatymas. Pagaliau neateina į galvą mintis vadinti mokslu sąvokos, kad sumuštinis visada nukrenta žemyn sviesto puse.

Telegonijos įstatymai – tai Dangaus įstatymai apie Genties ir Kraujo švarumą. Apie telegonijos įstatymus, pagal kuriuos nuo senovės gyveno visos slavų ir arijų tautos, pasaulyje buvo sužinota XIX amžiaus viduryje. Telegonijos atradimas XIX amžiuje buvo iš karto paslėptas nuo žmonių, nes tai atverdavo paslaptingas likimų duris daugelio žmonių – paprastų ir didikų. Bet svarbiausia, kad jis užtverdavo kelią seksualinėms revoliucijoms, o tai neįeidavo į žmonijos genties priešo planus.

telegonija 3

Žmonės, kurie tuokiasi, nori turėti savo vaikų. Vaikai gimsta, bet kartais kaip ir kitos rasės, netipinio ar svetimo sutuoktinio, jo protėvių charakterio ir elgesio. Dėl to tėvai ir vaikai jaučiasi svetimi, abejingi, o dar blogiau jaučia priešiškumą. Tada mes šiurpstam nuo faktų: kūdikių žudymo, pamestų ir niekam nereikalingų vaikų skaičiaus, patys tampam nepilnamečių nusikalstamumo, beširdiškumo ar žiaurumo aukomis.

Dažnai matome nenatūraliai priešingus reiškinius, kai geras, dėmesingas, dirbantis, visų gerbiamas ir mylimas tėvas neturi kontakto su sūnumi. Be to, sūnus daugiau linksta prie motinos, nesvarbu, kaip ji gyvena ir elgiasi. Pasistengsiu iš dalies paaiškinti šį reiškinį. Tai skirta tiems, kurie nori turėti savo vaikų, todėl prašau atleisti tų žmonių, kurie dėl biologinių ir genetinių priežasčių negali turėti vaikų, todėl turi naudotis kitomis priemonėmis dėl to, kad atsirastų ,,savas“ vaikas jų namuose.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Yra žinoma, kad po visų tarptautinių festivalių, kaip narkomanijos, pornografijos ir prostitucijos pasekmės, mūsų dukros arba jų anūkės po kelerių metų nesantuokinių ryšių pradėjo gimdyti nuo SAVO šiuolaikinių ir genetiškai sveikų baltaodžių sutuoktinių vyrų vaikus, nepanašius ,,nei į mamą, nei į tėtį, o į juodaodį“. Šių vaikelių atsiradimo priežastis buvo genetinė chromosomų grandinės mutacija nuo vienkartinio ir ypač nuo daugkatrinių nesantuokinių ryšių – šeimos tragedijų kaltininkų. Telegonija įrodė, kad persiduoda ne tik išoriniai seksualinio partnerio bruožai, bet ir vidinės jo savybės. Tai pavojingas telegonijos veiksnys, kuris įspėja žudančios nuomonės šalininkus, kad nekaltybės saugoti nebūtina, kad su ja tariamai sunkiau ištekėti, arba kad žmonos nekaltybė – tai seksualinio ir kitų išraiškų nepilnavertiškumo požymis ir moralinės, genetinės rizikos ženklas.

Telegonija įrodė, kad merginos garbė – tai morališkai genetinė sąvoka, ypač svarbi vyrams ir moterims, kurie nori ir gali turėti ir auklėti Savo, o ne svetimą vaiką, kurie nori turėti sūnų, dukrą, suprantančius, mylinčius savo tėvą ir nesielgiančius su juo kaip su svetimu. Telegonijos rezultatai rodo, kad anaiptol ne vis viena, kas ir kokie buvo mūsų merginų ir moterų ikivedybinių ir iki gimdymo lytinių santykių partneriai. Moters seksualiniai santykiai su kiekvienu jos partneriu kečia iš protėvių jos paveldėtą genetiką ir taip palaipsniui gali pakeisti ir jos juridiškai teisėtą sutuoktinį, jo genealoginę ir nacionalinę rūšį. Kiekvienas besikartojantis moters lytinis ryšys, nors jis ir vienkartinis – tai lazda, kuria ji plaka save, savo likimą, savo dukterų ir anūkių gyvenimus, kurdama šeimos tragedijas, žmogžudystes, palikdama svetimų ar priešiškų tėvams palikuonių.

telegonija 14

Ką ten slėpti: ,,merginos – ikivedybinės moterys“, ypač daugelis prostitučių, „dirbusių“ savarankiškai arba organizuotose ,,palydos paslaugose“, vis dažniau dovanoja savo ,,teisėtiems mylimiesiems“ senas nuodėmes ir ikivedybinių lytinių santykių tragedijas – narkomanų, toksikomanų, homoseksualistų ar psichiškai nepilnaverčių, neįgalių vaikus, kurie gerai išauklėti išoriškai atrodo mylintys, o viduje svetimi arba nekenčiantys savo tėvų. Merginos garbė ir santuokinė ištikimybė – tai genetinis šeimyninės laimės pagrindas, laiminga tėvų ir jų vaikų ateitis. Tai yra tvirtovės pagrindas. Ir ne tik šeimos vertybių, bet ir šeimos genetinės sveikatos, gerovės, tautos ir valstybės pagrindas. Štai kodėl visos pagrindinės pasaulio religijos ne tik mergautinę, bet ir jaunimo, moterų ir vyrų dorovę reikalauja saugoti, stiprinti šeimoje ir valstybėje. Prievartavimas yra laikomas sunkiu nusikaltimu, už kurį dažnai baudžiama net mirties bausme.

Telegonijos efektas buvo žinomas ir mūsų protėviams, kurie bausdavo paleistuves, ištepdavo vartus degutu, plakdavo ant gėdos stulpo, užmėtydavo akmenimis. Štai kodėl daugelis tautų baisiai baudžia savo paleistuves, verbuoja prostitutes per įdarbinimo prekeivius iš Europos ir Rusijos, nesvarbu, kokiai tautybei jos bepriklausytų. Telegonijos reiškinys – tai tas asiliukas, kuris turėtų mus, vyrus, priversti pagalvoti, ar savo vaiką mes auklėjame, ir kodėl jis mus priima su priešiškumu arba karingai, nors mes geranoriški jam. Ar ne mes patys kalti, kad žengdami į santuoką tinkamai nepaisom padorių, švarių ir skaisčių merginų, priversdami šias merginas ir ištikimas žmonas savo neatidumu joms prišaukti nelaimes?

telegonija 11

Vertinkite ir saugokite mergautinę garbę ir ištikimybę (jei reikia, tai ir su ginklu) nuo užvažiuojančių ,,aviečių, braškyčių“ mėgėjų, nuo įdarbinimo ,,palydos paslaugose“ prekeivių ir sutenerių, nuo žiniasklaidos, vertinančios, kad  seksualinė demokratija – tai visuomeninė žmogiška vertybė, tvirkinamo poveikio. Telegonija įspėja, kad kiekvieno iš mūsų – vyro ir moters – lytinių santykių dorovė – tai genetinė sąvoka, todėl reikia stiprinti kovą su fizine ir informacine prostitucija.

Pagrindinė telegonijos išvada: kuo daugiau moteris iki gimdymo turėjo lytinių santykių su įvairiais vyrais, tuo labiau užteršta jos chromosomų grandinė ir tuo mažiau ji turi galimybių savo mylimajam pagimdyti jo genetinius vaikus. Todėl merginos garbė – morališkai genetinė sąvoka, o nekaltybė – genetinio grynumo ženklas, atitinkantis morališkai stiprias, griežtų požiūrių vyresnes moteris šeimoje.

Žmonės turėtų žinoti, kad vyras lytinio akto metu atiduoda moteriai vienų savo gyvenimo metų energiją: trijų mėnesių energiją Dvasios ir Kraujo vaizdui sutvirtinti, o devynių mėnesių energiją – nėštumui. Jei vyras yra seksualiai pasileidęs, jis beprasmiškai švaisto savo Gyvybės Energiją. Tai artina ankstyvą senėjimą, nuplikimą. Akademikas Pavlovas pastebėjo, kad žmogaus mirtis iki 150 metų laikoma kaip smurtinė. Mūsų biologinio kūno norma 300-400 metų.