Mėlynojo vandens tigro metai

Mėlynojo vandens tigro metai pagal kinų kalendorių: ką mums atneš 2022-ieji

Pagal kinų kalendorių Tigro metai prasideda 2022 metų vasario 1 dieną.

2022-ieji – Tigro metai. Kilnaus, išmintingo, gražaus gyvūno. Pagal savo charakterį – tai karšto būdo žvėris, o tai reiškia, kad nepilni 12 mėnesių nebus monotoniški. Tigro metai pranašauja didelius pasiekimus ir klaidas, pakilimus ir nuosmukius, džiaugsmo ir laimės ašaras.

Tigro metų stichija yra vanduo. Jos dėka žvėries agresija bus sušvelninta: jis taps malonus ir paklusnus. Pagal kinų kalendorių 2022 metai prasidės vasario 1 d.

Mėlynasis vandens tigras 2022-uosius padarys švelnius, bet impulsyvius, kupinus netikėtų įvykių, kurių dauguma bus palankūs. Nuotykių ir sėkmės troškulys pavers naujus metus nepamirštamus. Bet jei rizikuoji, tai sąmoningai, suprasdamas, kokios gali būti pasekmės.

Tigrui patinka iniciatyvūs žmonės, darbštūs. Kad 2022 metais visi planai realizuotųsi ir norai išsipildytų, teks įdėti daug pastangų. Tačiau pasikliauti tik sėkme neverta: Tigras niekada nepadės kvailiams, kurie elgiasi impulsyviai, nesuvokdami pasekmių. Naujieji metai jiems gali būti nelengvas išbandymas.

Kūrybos  žmonėms 2022-ieji neša kūrybinį pakilimą. Žvėries stichija – vanduo – skatina saviraišką. Naujaisiais metais galima išmokti naujo pomėgio, atsiduoti piešimui, knygų rašymui, kitai kūrybinei veiklai.

Tigras nepriklauso genties pratęsėjų ženklams, tačiau 2022 metais galima planuoti šeimos kūrimą, vaiko gimimą. Tigras vertina šeimos ryšius, tvirtus šeimos santykius. Štai kodėl Naujuosius metus reikia sutikti su šeima. Jo stichija yra vanduo, todėl metų šeimininką dar vadina Mėlynuoju arba Žydruoju, tai jau kaip kam patinka. Metai truks kiek mažiau nei dvylika mėnesių ir baigsis 2023 m. sausio 23 d., užleisdami vietą Katės metams. Daugeliu atžvilgių mūsų laukia nepaprastas, bet įdomus ir jaudinantis laikas, kupinas įvykių, turinčių rimtą perspektyvą – tiek profesinėje, tiek asmeninėje sferoje.

Taigi, kokie bus Mėlynojo vandens tigro metai?

Dvi Mėlynojo vandens tigro stichijos

Nepaisant to, kad metų stichija yra vanduo, mums įtakos turės ir antroji – medžio stichija. Ir būtent šis faktas astrologams suteikia vilties, kad 2022 metai žmonėms bus geresni nei dveji ankstesni. Faktas yra tas, kad gamtoje vanduo maitina medį, neleisdamas jam žūti, o medis savo ruožtu gamina deguonį ir paverčia orą į drėgmę, kuri kaupiasi debesyse ir lyja ant žemės – taip gyvybė Žemėje tęsiasi.

Mėlynojo vandens tigro charakteristika

Pagrindinės ir, ko gero, labiausiai matomos 2022 metų šeimininko savybės yra grožis (vargu, ar kas nors su tuo ginčysis) ir kilnumas: jis neleidžia sau negarbingų poelgių, negaišta laiko smulkmenoms ir mėgsta didingus – karališkus – gestus, mieliau atiduoda savo, o ne griebiasi kieno nors kito – tai nesutampa su jo samprata apie savo orumą. Tigras pasižymi aristokratiškomis manieromis, kurios išskiria jį iš kitų kinų horoskopo ženklų atstovų.

Santykiuose metų šeimininkas jausmingas ir aistringas, mėgstantis keliones ir nuotykius, nebijantis gyvenimo ir profesinių avantiūrų, tačiau nesiveržia į juos visa galva, o stengiasi apskaičiuoti visus veiksmus, kuriuos jis laiko kaip neveiksmingas pasekmes. Šio ženklo atstovai mėgsta daryti kilnius darbus, apie kuriuos sužinoję aplinkiniai visada džiaugiasi: ankstesniais šimtmečiais po mylimųjų langu dainuodavo serenadas, jų garbei rengdavo kovotojų turnyrus ir dvikovas, o šiais laikais prisipažįsta meilėje romantiškiausiose planetos vietose (ar šalyse – taip patogiau pandemijos metu) ir dovanoja daugybę gėlių.

Tačiau visa tai, kas minėta, nereiškia, kad Tigras neturi trūkumų. Visų pirma, jiems reikėtų priskirti metų šeimininko nenuspėjamumą: niekas – ir jie patys taip pat – nežino, ką pasakys ar padarys kitą akimirką. Būtent toks elgesio staigumas ir netikėtumas leidžia jiems suklaidinti priešininkus ar konkurentus ir pasiekti sau užsibrėžtą tikslą. Tigras taip pat gali būti nenuspėjamas, ko jis negali ir nenori suvaržyti, sutramdyti kritinėse situacijose ir su tuo susijusį agresyvumą, nuo kurio gali nukentėti aplinkiniai. Tiesa, reikia pripažinti, kad paskutinės savybės metų šeimininkas niekuomet neparodo tuščioje vietoje – jis „parodo iltis“ tik jei jį rimtai supykdys.

Taigi, kokie bus mums Tigro metai?

Darbas ir sėkmė Mėlynojo vandens tigro metais

Tigro metais dauguma iš mūsų pagaliau rimtai suvoks, kad pasaulis pastaruoju metu kardinaliai keitėsi, todėl sėkmė daugiausia lauks tų, kurie pasiruošę prisitaikyti prie naujų darbo sąlygų. Visai gali būti, kad savo stiprybėms ar gebėjimams teks ieškoti naujų pritaikymo taškų, keičiant – ar net visiškai keičiant – veiklos pobūdį. Tigras rekomenduoja daug dėmesio skirti savo pomėgiui, ypač jei jis susijęs su rankų darbu ir kūryba – naujajame pasaulyje tokie gaminiai bus itin vertinami.

Asmeninis gyvenimas Mėlynojo vandens tigro metais

Priešingai populiariam įsitikinimui, Tigras nėra vienišas: jis labai vertina šeimą ir teikia pirmenybę kitoms su ja susijusioms vertybėms. 2022 metais gali sutikti savo antrąją pusę net tie, kurie jau nusivylę tai padaryti. Negana to, šiuo metu užsimezgę santykiai bus itin sėkmingi ir truks visą gyvenimą – tiems, kurie tuokiasi Tigro metais, visai įmanoma pritaikyti pasakišką formulę: „jie gyveno ilgai ir laimingai“. Beje, šia prasme metų šeimininkas, kaip ryžtingų veiksmų šalininkas, rekomenduoja nelaukti, kol mylimas žmogus pagaliau prisiderins prie pripažinimo ar santuokos pasiūlymų, tačiau net dailiosios lyties atstovės tai gali padaryti pačios. Jie nustebs pamatę, kad jų simpatijos objektas kaip tik to ir laukė.

Tačiau 2022 metai taip pat gali būti turtingi skyrybų ir išsiskyrimų. Faktas yra tas, kad metų šeimininkas nekenčia melo ir apgaulės, todėl jis pastūmės sugriauti tas santuokas ir santykius, kurie jau seniai atgyveno ir laikosi ant siūlelio.

Sveikata Mėlynojo vandens tigro metais

Kalbant apie sveikatą, pažymėtina, kad Tigras primygtinai rekomenduoja naudoti prevencines priemones – pirmiausia kūno kultūrą ir sportą, tada sveikatos būklė bus patenkinama. Savo vaidmenį atliks ir tinkama mityba, grūdinimasis, vaikščiojimas gryname ore, imuninės sistemos stiprinimas. Jei vis dėlto organizmas duoda „nelaimės signalus“, metų šeimininkas skubiai pareikalaus jiems maksimalaus dėmesio: Tigras pagrįstai mano, kad kuo anksčiau bus pradėtas gydymas, tuo greičiau galima bus išvyti ligą.