Kas yra Jūsų Angelas Sargas

Kas yra Jūsų Angelas Sargas: sužinokite pagal gimimo datą

Gimstant mums visiems suteikiamas Angelas Sargas, kuris apsaugo nuo nelaimių ir blogų darbų, įspėja apie artėjančias problemas. Pranašiški sapnai, intuicija arba „šeštasis pojūtis“, įvairūs ženklai – štai taip nematomas globėjas bando susisiekti. Kartais jis tampa silpnesnis arba visiškai prarandamas. Tuomet prasideda asmeninio gyvenimo problemos, susijusios su sveikata, sunkumais versle, nesutarimais darbe su viršininkais ar kolegomis ir pan. Norėdami atkurti sąjungą su Angelu Sargu, turite išsiaiškinti, kas jis yra.

Kaip atpažinti savo Angelą Sargą?

Informacija apie nematomą gynėją užkoduota jo saugomo asmens gimimo datoje, ir tai nėra sunku nustatyti. Jei sudėsite visus savo gimimo datos skaičius, atsivers dangaus globėjo grindys. Pavyzdžiui, data 1986-07-30:

1+9+8+6+0+7+3+0=34

Išėjo lyginis skaičius, kuris reiškia, kad angelas vyriškos lyties, ir atvirkščiai, nelyginis skaičius – moteriškos. Atsiminkite, kad 0 yra lyginis skaičius.

Panašiu būdu galima sužinoti saugotojo amžių ir jo stichiją, tereikia sudėti gimimo mėnesį ir dieną:

7+30=37

Įdomu tai, kad angelo amžius išlieka nepakitęs per visą jam patikėtos sielos gyvenimą.

Vienintelis gimimo datos skaičius arba, jei jų yra du, tai paskutinis, atvers išsamesnę informaciją apie Angelo Sargo bruožus.

0 – „ugnis“. Ugniniai gynėjai yra labai stiprūs, drąsūs, rizikuoja ir yra pasirengę kovoti už savo globotinį iki galutinės pergalės. Žmonės, kuriuos jie saugo, dažnai vadinami likimo išdykėliais arba likimo numylėtiniais.

1 – „šventumas“. Šios dangaus būtybės yra malonios ir ramios, tačiau aktyviausios pagalbininkės. Šventuose paveiksluose kartu su šventaisiais vaizduojami šių angelų veidai. Jų globotiniai daugiau negu kiti yra pasiryžę pasiaukoti dėl kitų.

2 – „šviesa“. Šviesos angelai dideliais baltais sparnais, jie visada yra šalia. Jie mėgsta bendrauti su savo globotiniais per veidrodžius ar sapnus. Asmuo, kurį jie saugo, ant veido labai dažnai turi strazdanų ar pastebimų apgamų.

3 – „oras“. Tai nežemiškos būtybės dideliais nematomais sparnais ir nenuspėjamais charakteriais. Šie angelai visą laiką užsiima savo reikalais ir ateina į pagalbą tik tuo atveju, jei juos paprašo padėti.

4 – „išmintis“. Labai protingi ir išmintingi angelai, padeda pasirinkti tinkamą sprendimą. Žmonės, kuriais jie rūpinasi, taip pat yra protingi, sėkmingai studijuoja ir siekia karjeros, turi gerą intuiciją.

5 – „metalas“. Stiprūs, drąsūs ir šalti angelai. Jie ateina į pagalbą, jei žmogus kenčia ir verkia. Kuo blogiau žmogui, tuo stipresnis tampa gynėjas. Jų globotiniai dažnai būna ilgaamžiai.

6 – „vaivorykštė“. Tai yra linksmos dangiškos būtybės, kurios kelia nuotaiką liūdesio akimirkomis. Jie gali pakeisti savo išvaizdą, duoda patarimus sapnuose. Žmonės, kuriuos jie globoja, yra nepaprasti ir talentingi, turintys kūrybinių talentų.

7 – „energija“. Tai yra jautriausių ir įsižeidžiančių gynėjų stichijos, nors ir atsidavę bei ištikimi. Jei žmogus nekreipia dėmesio į jų perspėjimus, tai jie išskrenda. Ir jie grįžta tik tada, kai jų labai paprašo.

8 – „vyras“. Šie angelai yra mirusių artimųjų ir giminių sielos. Jie visada ateina į pagalbą, nuolat rūpinasi ir prižiūri globotinius.

9 – „šiluma“. Optimistiški angelai su šiltais sparnais. Norėdami būti arčiau žmogaus, jie įgauna gyvūnų formą. Jų globojami žmonės gyvena harmonijoje ir ramybėje.

Dabar, turėdami šią informaciją apie savo dangaus gynėją, galite įsivaizduoti, kas ir koks jis yra, taip pat dar labiau sustiprinti ryšį su juo. Jums tiesiog reikia įsiklausyti į savo intuiciją, atkreipti dėmesį į įvairius ženklus ir pranašiškus sapnus. Ir nepamirškite kartkarčiais padėkoti savo dangaus gynėjui už jo pagalbą.