Kaip pasiekti tikslą

Rezultatai neateina lengvai. Viskas gyvenime pasiekiama žinojimu, tikėjimu ir užsibrėžtų sau tikslų be nukrypimų siekimu, sunkiu darbu ir laikantis 7 taisyklių.

PIRMOJI TAISYKLĖ – tikėk savimi, save įsiklausyk ir visada savęs klausyk. Pabandyk suprasti, kas tu esi iš tiesų? Girdėk, bet neklausyk kitų, ieškok per save išorėje, kas tave daro laimingą.

ANTROJI – laužyk standartus, kurių tiek daug gyvenime prikurta. Ne įstatymus, bet standartus. Neįmanoma būti originaliam, nestandartiškam, jei esi kaip visi.

TREČIOJI TAISYKLĖ – nebijok klysti. Būk pasiruošęs nesėkmei. Juk negali visada laimėti, bet ir negali bijoti priimti sprendimų. Negali būti suparalyžiuotas nesėkmės baimės. Turi tikėti savimi ir tikėti savo vizija, nes žinai, kad viską darai teisingai, ir galiausiai sėkmė aplankys tave.

KETVIRTOJI taisyklė sako – neklausyk tų, kurie sako „ne“. Neklausyk, kai sako – negalima, taip niekas nedaro, tu to nepadarysi. Niekada jų neklausyk, klausyk tik savęs.

PENKTOJI TAISYKLĖ – visų svarbiausia – dirbk iki nukritimo. Nėra skausmo – nėra pergalių. Kol tu linksminiesi, kažkas dirba papildomai, ir tai jam atneša pergalę. Paroje yra tik 24 valandos, aš miegu šešias, o jei kažkas sako – palauk, man reikia 8 ar 9 valandų miego, tai aš patarsiu – miegok greičiau!

ŠEŠTOJI – labai svarbi taisyklė yra apie atidavimą. Kiek esi gavęs iš gyvenimo, visada privalai rasti laiko dalį to atiduoti atgal. Reikia kažką atiduoti kitiems – daryti gera savo bendruomenei, savo šaliai. Tai suteikia žymiai daugiau pasitenkinimo, negu bet kokia kita veikla.

SEPTINTOJI TAISYKLĖ – niekada nesustokite viduryje kelio nepasiekę galutinio tikslo. Džiaukitės sėkme, gerbkite ir drąsinkite save, tik nepamirškite savo didžiausių norų. Vos tik pasieksite savo užsibrėžtą tikslą, padėkokite sau ir savo likimui, kuris padėjo tai padaryti. Atsidėkodami už sėkmę, pagalvokite, ko norėtumėte toliau. Taip nesustosite pildyti savo svajonių, jausitės gyvesnis, energingesnis nei bet kada ir toliau tobulėsite.