Kaip organizmas atsikrato toksinių medžiagų

PRODUKTAI, KURIUOS VALGANT ORGANIZMAS ATSIKRATO TOKSINIŲ MEDŽIAGŲ

Stresas, prasta mityba ir fizinio aktyvumo trūkumas neigiamai veikia mūsų vidaus organų darbą. Toksinai ir šlakai, kurie kaupiasi organizme, blogina odos būklę ir neigiamai veikia bendrą sveikatą.  Šiame straipsnelyje pateikiu, kurie maisto produktai puikiai išvalo iš organizmo toksines medžiagas.

Raudoni burokėliai. Jie turtingi antioksidantų, geležies ir kalcio. Šis produktas pagerina ląstelių struktūrą, taip pat atkuria kepenis. Geriausia juos vartoti šviežius, su daržovėmis ar vaisiais.

Svogūnai ir česnakai. Šiuos maisto produktus reikėtų valgyti kuo dažniau, nes juose gausu flavonoidų ir antioksidantų. Be to, jie gerina kepenų veiklą, nes turi antibakterinį poveikį.

Imbieras. Tai vienas iš naudingiausių prieskonių, valančių organizmą. Be to, imbieras gerina organizmo apsaugą, mažina pykinimą ir pilvo pūtimą.

Riešutai ir linų sėmenys. Naudokite produktus be kvapiųjų medžiagų ir druskos. Juos galima vartoti kaip užkandį tarp pagrindinių valgymų. Beje, reguliariai valgant migdolus, kepenyse sumažėja riebalų sankaupų. Atkreipkite dėmesį į saulėgrąžų sėklas, nes magnio dėka jos skaido riebalus.