KAIP GREITAI SUMAŽINTI KRAUJOSPŪDĮ

KAIP GREITAI SUMAŽINTI KRAUJOSPŪDĮ  NENAUDOJANT JOKIŲ VAISTŲ

Hipertenzija, kitaip dar vadinama aukštas kraujospūdis, šiuo metu yra labai dažna sveikatos problema. Tai pasireiškia dėl padidėjusio spaudimo mūsų kraujagyslėse.

Hipertenzija kelia rimtą grėsmę mūsų sveikatai, nes padidina daugelio širdies ir kraujagyslių sutrikimų rizikos atsiradimą. Pasak gydytojų, padidėjusiu kraujospūdžiu laikomas spaudimas, viršijantis 140/90mm.Hg. Reikia gydyti šią problemą, nes ji gali sukelti daug kitų sveikatos problemų.

Kraujospudis 1

Kai kurios iš jų yra širdies nepakankamumas, inkstų nepakankamumas, aneurizma ir diabetas. Gydytojai paprastai skiria vaistus hipertenzijai gydyti, tačiau juose yra daugybė cheminių medžiagų ir gali sukelti daug šalutinių poveikių.

Būtų geriau, jei atkreiptume dėmesį į šios problemos gydymą natūraliu būdu, todėl yra pateikiamos kelios skirtingos gamtos priemonės.Citrina

Citrinų sultys

• Keletas citrinos griežinėlių

• Viena stiklinė vandens

Paruošimas. Paimkite vieną stiklinę vandens ir išspauskite citriną. Paskui įdėkite citrinos skiltelių. Gerkite tai ryte, kai skrandis tuščias. Citrinos pagerins kraujotaką ir išlaikys kraujagyslių elastingumą, o tai reiškia, kad jos žymiai sumažina kraujo spaudimą.

Česnakai 

Žmonės daugelį šimtmečių vartojo česnaką kaip natūralių vaistą. Tai gali padėti jums kovoti su daugeliuCesnakas ligų. Jis padės išvalyti jūsų kraują, reguliuos cholesterolį ir kraujo tekėjimą. Jame yra daug junginių, kurie gali išplėsti kraujagysles ir pagerinti kraujotaką.

Jums tiesiog reikia suvalgyti prieš pusryčius arba prieš miegą keletą skiltelių česnako. Naudokite jį natūralų. Terminio apdorojimo metu jis praranda visas naudingas medžiagas.