Juodojo vandens triušio 2023 metai

Naujieji 2023 metai

Tradiciniai Naujieji metai Kinijoje yra viena svarbiausių ir didžiausio masto švenčių. Jai kinai pradeda ruoštis prieš kelias savaites, o pati šventė dažnai trunka ilgiau nei dvi savaites. Kinų Naujieji 2023 metai prasidės sausio 22 d. 00:00 val. Kinijos laiku.

Vandens triušis, kuris žada daug gero, jei jį gražiai sutinkame. Kiekvieni ateinantys metai rytų kalendoriuje atitinka ne tik jo gyvūną (jų yra dvylika, kaip ir Zodiako ženklų), bet ir tam tikrą stichiją ir spalvą. Šis derinys suteikia pavadinimą naujiesiems metams, o jie kartojami tik kas 60 metų.

2023-ieji bus Juodojo vandens triušio metai.

Naujieji metai pagal Rytų kalendorių neturi fiksuotos datos, kiekvienais metais šventė švenčiama skirtingomis datomis nuo sausio 21 iki vasario 9 d.

Ko tikėtis iš Juodojo vandens triušio

Pagal Rytų kalendorių 2023 metų simboliu taps Juodasis vandens triušis. Azijos tautos mano, kad ketvirtieji mėnulio ciklo metai yra patys laimingiausi. O juoda Triušio spalva, pasak kinų išminčių, simbolizuoja moterišką energiją „in“, kuri nuo neatmenamų laikų turėjo tamsią spalvą.

Daugelis žmonių mano, kad triušis yra nedrąsus ir drovus padaras, tačiau kinų astrologijoje šis gyvūnas išsiskiria gerumu, švelnumu, pusiausvyros ir namų jaukumo siekiu, taip pat ryžtu ir drąsa.

Anot astrologų, ateinantys metai žada harmoniją, gerumą, ramybę, ilgaamžiškumą, malonų bendravimą su šeima ir draugais, romantiką ir šeimyninę laimę. Šio gyvūno prigimtis paliks pėdsaką įvykių eigoje ateityje.

Pagal kinų horoskopą 2023 metų gyvūnas globėjas yra Triušis (Kiškis).

Pagrindinės Triušio metų tendencijos

Astrologai pastebi šias ateinančių metų tendencijas:

• Delikatumas ir lankstumas.

• Išmintis ir polinkis įgyti žinių.

• Beribis tikslo sekimas.

• Išmatuotas laiko srautas be painiavos ir staigių nuosmukių.

• Šeima, tradicijų laikymasis, harmonija meilėje.

Astrologų prognozėmis, šurmulys ir greitis Triušiui 2023 metais ne padėjėjai. Ramus ir palankus gyvenimas, neskubus darbų vykdymas. Be to, Triušis nemėgsta kardinalių pokyčių. Svarbu išlikti savo komforto zonoje. Reikėtų susilaikyti nuo staigių gyvenimo pokyčių – persikėlimo į kitą miestą ar šalį, taip pat persikėlimo į naują darbą.

Pirmoje vietoje bus meilė, šeima, romantika. Tai puikus laikas naujoms pažintims, susitikimams, aktyvioms sielos draugo paieškoms ir namų jaukumo kūrimui. Metų simbolis šiuo laikotarpiu padės reikaluose judėti į priekį tiems, kurie vietoje idėjų ir vaiduokliškų fantazijų turi aiškų planą ir gerą pagrindą ką nors pradėti. Tokiu atveju belieka tik pakelti bures ir laukti puikaus vėjo, kad tai, kas suplanuota, išsipildytų ir reikalai kiltų į kalną.

Ateinančiais metais Vandens triušio viešpatavimas prasidės 2023 metų sausio 22 dieną ir tęsis iki 2024 metų vasario 9 dienos. Rytų kultūrose Naujieji metai švenčiami 15 ištisų dienų, išreiškiant pagarbą artėjančių 12 mėnesių simboliui, bandant pelnyti jo palankumą.