Išrinktųjų ženklas X

Išrinktųjų ženklas: ką reiškia X delne?

Kiekvienas chiromantas žino, kad rečiausias ženklas, rastas žmonių rankose, yra simbolis raidės „X“ pavidalu. Tik 3% žmonių žemėje turi tokį savitą ženklą. Kartu šis ženklas daug ką pasako.

Pasak ekspertų, linijų kryžius delne yra ne kas kita, kaip lyderio ženklas. Tokį simbolį, sako, turėjo didysis vadas Aleksandras Makedonietis, 16-asis JAV prezidentas Abraomas Linkolnas, taip pat sovietų vadovas Josifas Stalinas.

Ekspertai pažymi, kad raidė „X“ delne rodo, kad žmogus turi unikalų sugebėjimą manipuliuoti aplinkiniais, taip pat žino, kaip kompetentingai analizuoti situaciją numatant ateitį. Šie žmonės gimsta gabūs, tobulina save iki paskutinių savo gyvenimo dienų.

X  X delne

Mūsų protėviai jau seniai pastebėjo, kad linijos ant rankų gali daug ką pasakyti ne tik apie žmogaus charakterį, bet ir apie jo likimą. Apie raštų ant delnų aiškinimą parašyta daugybė traktatų, ir kiekvienas iš mūsų bent kartą su entuziazmu ieškojome gyvenimo, proto ir meilės linijų.

Tačiau nedaugelis žmonių pažengė toliau elementarių žinių. Juk ne tik pačios linijos gali pasakyti apie žmogų, bet ir figūros, kurios gaunamos joms susikertant.

Pavyzdžiui, jei kryžiai aiškiai matomi ant abiejų delnų, tai rodo išskirtines tokio žmogaus savybes!

Dar Senovės Romos laikais dvariškių išminčiai ant jauno Aleksandro Makedoniečio delnų pastebėjo sankirtą linijų, kurios suformuoja X raides. Pamatę šį ženklą, jie iškart suprato, kad monarchas bus šlovinamas šimtmečiais!

Šiuolaikiniai chiromantai atliko savo tyrinėjimus. Anot jų, jie ištyrė daugiau nei 2 milijonų žmonių rankas ir priėjo prie išvados, kad kryžiai ant abiejų delnų yra unikalios mąstysenos ženklas, kuris papildo neįprastai stiprios valios charakterį!

X raidės formos linijų sankirta dažnai sutinkama tarp pasaulinio masto politikų. Taigi panašūs ženklai buvo ant Abraomo Linkolno delnų, o iš dabartinių politikų, sakoma, tokie kryžiukai yra Vladimiro Putino delnuose.

Apibendrinant apie tokių ženklų ant rankų savininkus, galima pasakyti, kad:

– tokie žmonės yra įgimti lyderiai;
– jų veiklai būdingas didelis efektyvumas;
– po mirties jie niekada nebus pamiršti.

Tokią nuostabią informaciją apie žmogų galima sužinoti tiesiog žiūrint į jo delnus!