Dienos stovykla

Miško prieglobstyje svajingai vilnijant Versekos upei praleidome šiltą, malonų, jaukų šeštadienį. Vyko labai naudinga bei aktyvi dienos stovykla išskirtinai tik Varėnos rajono gyventojams.

Buvo daug juoko, gerų emocijų, šilto bendravimo bei naudingos informacijos, kuria dalinosi savo srities profesionalai.

Guoda Cibaitė, jogos praktikė.

Guoda Cibaitė pravedė jogos praktiką gryname ore, supažindino su taisyklingu kvėpavimu, saulės pasveikinimu ir šavasana (sanskrito k. shavasana).

Guoda Cibaite, jogos praktikė.

Bokso čempionas ir treneris Vitalij Volkov dalinosi patirtimi, kaip rūpintis ir motyvuoti save kasdien, skirti laiko sau, savo kūnui ir mintims.

Vitalij Volkov, treneris.
Vitalij Volkov, treneris.
Vitalij Volkov, treneris.

Vanda Kramarauskienė, Hirudologijos centro įkūrėja ir aktyvi gydymo dėlėmis propaguotoja, pasidalino, kokius stebuklus kiekvieno mūsų organizmui gali padaryti dėlės, kiek jos savyje turi gydomųjų galių.

Vanda Kramarauskienė, gydytoja hirudologė.

Sergej Riabinin, farmacininkas ir bitininkas, profesionaliai atskleidė bičių produktu naudingąsias savybes ir kaip natūraliais produktais galime padėti savo organizmui kovoti su įvairiais negalavimais.

Sergej Riabinin, farmacininkas, LLMA narys.
Sergej Riabinin, farmacininkas, LLMA narys.
Sergej Riabinin, farmacininkas, LLMA narys.

Ypatingiausias susitikimas buvo su LLMA prezidentu Aleksu Vienažindžiui, kuris visus stovyklos dalyvius supažindino su išskirtiniu ir įvairiomis legendomis apipintu stebuklinguoju augalu ženšeniu bei jo gydomosiomis savybėmis. Jis daugiau nei 20 metų auginamas Lietuvoje, Varėnos rajone. Turėjome išskirtinę galimybę pasimėgauti ženšenio lapų arbata ir aplankyti ženšenio plantaciją. Ypatingas laikas su ypatingais žmonėmis.

LLMA prezidentas Aleksas Vienažindys.
LLMA prezidentas Aleksas Vienažindys.

Ačiū visiems dalyvavusiems. Tikime, kad ši stovykla paliko Jums neišdildomų įspūdžių. Iki kitų susitikimų, sekite mūsų naujienas paskyroje www.llma.lt ir facebook.

Projekto vadovė ir organizatorė, LLMA narė Neringa Grikšienė.