Dešimt svarbių frazių

foto4Reikia suvokti šių kažkieno parašytų nuostabių žodžių prasmę ir galią. Jie panašūs į dešimt įsakymų, kuriais galima vadovautis einant per gyvenimą.

 

 

  1. Malda – tai ne „atsarginis ratas“, kurį išsitrauki kai tau nemalonumai, ji yra „kelrodis“ kuris veda teisingu keliu.
  2. Kodėl gi priekinis mašinos stiklas toks didelis, o veidrodėlis, rodantis galinį vaizdą , toks mažas? Todėl, kad mūsų PRAEITIS ne tokia svarbi kaip ATEITIS. Todėl žiūrėk į priekį ir nesustok.
  3. Draugystė panaši į KNYGĄ. Sudeginti ją galima per sekundes, bet parašyti reikia ne vienų metų.
  4. Viskas gyvenime nepastovu. Jeigu viskas klojasi gerai, mėgaukis, nes tai nesitęs amžinai. Jeigu viskas klojasi blogai, nenusimink, tai irgi ilgai nesitęs.
  5. Seni draugai – Auksas! Nauji draugai – Briliantas! Jeigu radai briliantą, neužmiršk Aukso! Nes, kad išlaikytum Briliantą tau prireiks pagrindo iš Aukso.
  6. Dažnai, kai mes prarandame viltį ir manome, kad tai pabaiga, Dievas iš viršaus šypsosi ir sako: “Atsipalaiduok brangusis, tai tiesiog posūkis, o ne galas!”.
  7. Kai DIEVAS sprendžia tavo problemas, tu tiki JO galimybėmis; kai DIEVAS nesprendžia tavo problemų, JIS tiki tavo galimybėmis.
  8. Aklasis paklausė šventojo Antonijaus: “Ar gali būti kas nors blogiau, negu regėjimo praradimas?”. Šventasis atsakė: “Taip! Tavo matymo praradimas“.
  9. Kai tu meldiesi už kitus, DIEVAS išklauso tave ir juos laimina; ir kartais, kai esi sveikas ir laimingas, atmink, kad kažkas už tave pasimeldė.
  10. Nerimas nesunaikina rytojau PROBLEMŲ, jis sunaikina šios dienos ramybę.